Nasza oferta

Zależało nam na stworzeniu kompleksowej oferty dla właścicieli pojazdów – nie tylko osobowych. Oferujemy wsparcie także dla posiadaczy aut terenowych, busów, jednośladów. Nasza bezdotykowa myjnia samochodowa dostosowana jest do różnych wariantów czyszczenia, a Stacja Kontroli Pojazdów umożliwia przeprowadzenie obowiązkowych okresowych przeglądów i badań technicznych.

Podejmujemy się także napraw, a dzięki własnemu sklepowi jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować – wybierając dostępne auto części z naszej oferty bądź szybko zamawiając brakujące komponenty.

Prowadzimy serwis samochodowy w Białej Podlaskiej, w którym zapewniamy profesjonalną diagnostykę – także komputerową. Można zgłosić się do nas w celu:

  • wymiany opon, oleju czy rozrządu,
  • naprawy ABS, układu kierowniczego, czy instalacji elektrycznej.

Stale doskonalimy się w tym obszarze i śledzimy trendy, dzięki czemu możemy wykryć oraz usunąć awarię także w pojazdach nowszej generacji. Naszym atutem jest także wiedza i doświadczenie, które możemy czerpać od marki Bosch Car Service, ponieważ nasz warsztat samochodowy prowadzi pod tym brandem swój auto serwis.

Serwis samochodowy MIREX to miejsce, w którym kompleksowo zajmujemy się diagnostyką oraz naprawą pojazdów mechanicznych. W przypadku, gdy konieczna jest wymiana rozrządu, oleju lub opon, prace wulkanizacyjne, naprawa instalacji elektrycznej czy układu kierowniczego – jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Twoje auto odmawia posłuszeństwa? A może uległo awarii lub wymaga wymiany wyeksploatowanych części? U nas uzyskasz najpotrzebniejsze wsparcie! Warsztat MIREX tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy fachowo zaopiekują się każdym samochodem.

Wulkanizacja

Rozrząd

Instalacje elektryczne

Wulkanizacja, rozrząd, serwis instalacji elektrycznej

Zależy nam na tym, aby stale udoskonalać naszą kompleksową ofertę usług kierowanych do właścicieli pojazdów – nie tylko osobowych. Na nasze wsparcie mogą liczyć także posiadacze aut terenowych czy dostawczych. Dysponujemy profesjonalnym warsztatem, bogato wyposażonym w najnowocześniejsze maszyny oraz narzędzia – w tym do wulkanizacji i serwisu opon. Działamy pod brandem Bosch Car Service – co jest znaczącym wyróżnieniem i zaświadcza o wysokiej jakości naszych usług.

Wykonujemy naprawy, takie jak:

  • kompleksowa wulkanizacja i wymiana opon,
  • wymiana oleju, rozrządu, wyeksploatowanych części,
  • naprawa ABS,
  • serwis układu kierowniczego, instalacji elektrycznych
  • i wiele, wiele innych!
Miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o instalację elektryczną, rozrząd, opony, układ kierowniczy

MIREX mieści się w Białej Podlaskiej, gdzie prowadzimy też Stację Kontroli Pojazdów. Posiadamy własny sklep z częściami, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do wszelkich auto-komponentów.

Nasz zespół tworzony jest przez ambitnych specjalistów, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem podejmują się serwisu samochodów. Nie zatrzymujemy się na wulkanizacji, wymianie opon, rozrządu, naprawach ABS, układu kierowniczego czy instalacji elektrycznych – kładziemy nacisk na stałe doskonalenie kompetencji technicznych, aby świadczyć jakościowe usługi zarówno dla posiadaczy starszych modeli pojazdów, jak i tych najnowszej generacji.