Serwis samochodowy BOSH

Historia naszej działalności sięga roku 1997, a w roku 2004 powstał nasz pierwszy zakład na ulicy Brzeskiej 111 w Białej Podlaskiej. Od tamtego czasu do dziś, serwis samochodowy MIREX dokonał ponad 200 tysięcy skutecznych napraw. W 2015 roku, dzięki dużemu zaufaniu, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów, otworzyliśmy drugi serwis, który mieści się na ulicy Północnej 16. W tej chwili zespół warsztatów MIREX tworzy ponad 20 doświadczonych mechaników i elektryków samochodowych.

Usługi naprawcze na najwyższym poziomie – warsztat BOSCH Car Service MIREX

Zgodnie z zaleceniami marki będącej patronem naszej działalności, w naszych serwisach autoryzowanych dokonujemy napraw jedynie przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu do diagnostyki. Kompetencje techniczne mechaników z naszego warsztatu są stale udoskonalane dzięki systematycznym szkoleniom, które są przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów z branży motoryzacyjnej. To sprawia, że pracownicy serwisu samochodowego MIREX ciągle zdobywają nową wiedzę i umiejętności, które pozwalają im dokonywać napraw w najwyższym standardzie.

Przykładamy ogromną wagę do tego, by każdy klient – niezależnie do rodzaju samochodu i usterki, z jaką się do nasz zgłasza, był usatysfakcjonowany. Dlatego nasi elektromechanicy mają najnowsze uprawnienia do obsługi i naprawy pojazdów hybrydowych. Ponadto poza naprawami pojazdów, w naszym warsztacie możliwe jest także wykonanie przeglądu pojazdów posiadających ważną gwarancję producenta.

Profesjonalny warsztat samochodowy z certyfikatem jakości ISO 9001:2015

Każdy z naszych mechaników specjalizuje się w naprawach pojazdów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T. Doskonałe zaplecze logistyczne oraz bezpośredni dostęp do atrakcyjnych cenowo, a przede wszystkim oryginalnych auto-części sprawia, że nasze usługi są kompleksowe – zajmujemy się serwisem od A do Z.

Nasze usługi obejmują wymianę olejów i filtrów, a także płynów eksploatacyjnych, diagnostykę komputerową, kompleksowy serwis klimatyzacji, mechanikę, elektromechanikę, wulkanizację (dla opon samochodowych i motocyklowych), a także geometrię kół z wykorzystaniem technologii 3D.

Kompleksowa autonaprawa w Białej Podlaskiej – wygodne, doskonale zlokalizowane serwisy

Nasi klienci zyskują gwarancję, że ich samochody są w rękach profesjonalistów z ważnymi uprawnieniami i najświeższą wiedzą branżową oraz wysokimi umiejętnościami praktycznymi. Przykładamy ogromną wagę do tego, by wszelkie dokonywane w naszym warsztacie naprawy przebiegły sprawnie oraz efektywnie. Z wykorzystaniem naszych nowoczesnych, a przede wszystkim bardzo skutecznych technologii, jesteśmy w stanie dokonać precyzyjnej diagnostyki, która pozwoli na zidentyfikowanie problemu z pojazdem.

Chcąc Państwu uprzyjemnić czas oczekiwania na zakończenie procesu naprawy, mechanik MIREX AUTO do dyspozycji klientów udostępnia komfortową poczekalnię, z której możliwe jest obserwowanie pracy zawodowców. Po zakończonej naprawie zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej myjni bezdotykowej, która mieści się pod tym samym adresem, co warsztat.

Zapraszamy Państwa do naszych serwisów

Oddział Brzeska