Przegląd jesienny 2019

Przegląd jesienny 2019

Sprawdź, czy jesteście bezpieczni na drodze.

W sezonie jesiennym trzeba pamiętać o bezpieczeństwie na drodze. Pogoda będzie miała dla nas wiele niespodzianek. Dlatego zapraszamy do Bosch Car Service MIREX na akcję #PrzeglądJesienny.

Wykorzystując sprzęt diagnostyczny marki Bosch, nasi specjaliści sprawdzą w Waszym samochodzie wszystkie elementy, które związane są z bezpieczeństwem jazdy. Bez względu na to, co przyniesie jesień, będziecie mieć pełną ochronę na drodze.

Czy wiesz że:

· Przy niekorzystnej pogodzie niemal zawsze wydłuża się czas reakcji kierowcy na niespodziewane zdarzenia

· Mokra lub oblodzona nawierzchnia może wydłużyć drogę hamowania od 30 do 100%

· Aby odpowiednio zadziałał w samochodzie system ABS, niezbędne są wysokiej jakości i oczywiście w pełni sprawne klocki i tarcze hamulcowe. Bez nich systemy wspomagania kierowcy mogą zadziałać niewystarczająco.

· System ESP, do właściwej pracy, również wymaga wysokiej jakości elementów hamujących.

· Pełna diagnoza sprawności układu hamowania oraz systemów wspomagania kierowcy wymagają odpowiedniego sprzętu, najlepiej od ich producenta.

We własnym zakresie sprawdź co najmniej:

Jeśli nie możesz skorzystać z naszej akcji promocyjnej #PrzeglądJesienny, to we własnym zakresie, jeszcze przed sezonem jesiennym sprawdź co najmniej:

  •  Stan klocków hamulcowych
  • Stan techniczny wycieraczek
  • Sprawność świateł (żarówek)

 Jednak pamiętaj, iż całościowy system bezpieczeństwa jazdy we współczesnym samochodzie to znacznie więcej komplementarnych elementów i podzespołów, które należy sprawdzać w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Dodaj komentarz